Whaledreaming 2022.png

ZOOM workshop
11. ledna 2022

NAHRÁVKY JSOU K DISPOZICI

Pokud by bylo možné cokoli, co byste si zvolili?

Toto video je včetně titulků. Pokud je nevidíte, nezapomeňte si je zapnout.

Pojďte a přidejte se k nám při workshopu společného tvoření, kde prozkoumáme spojení mezi šišinkou, velrybí písní a sněním o Nové Zemi… a vneseme nejvyšší osobní potenciály pro rok 2022.

SEN O NOVÉ ZEMI

Všechny starodávné civilizace znaly poteniály osvícené planety. Tento sen byl bedlivě ochraňován a vyživován napříč generacemi. Nyní nastal čas ho ztělesnit a zhmotnit.

KRUH VELRYB
Jak se slaďujeme s energií spolutvoření, můžeme pozorovat velryby, které kolem lidstva vytvářejí kruh a propojují se skrze svá srdce, aby spoluzrodily Novou Zemi.


VELRYBÍ SNĚNÍ 2022
Velrybí snění je forma vnitřní vize, která se odehrává skrze šišinku a je vedená velrybami a naší intuicí. Použijeme ho, abychom se napojili na naše nejvyšší osobní a kolektivní potenciály pro rok 2022 a dál.

 

KOMUNIKACE S BUDOUCÍM JÁ

V kvantovém stavu se můžeme spojit s naším budoucím já a obdržet vedení a vhledy pro tento okamžik.

 

HOJNOST A SYNCHRONICITA
Pochopení, jak vesmír funguje, nám může výrazně pomoci, zatímco s trpělivostí umožňujeme životu, aby pro nás pracoval v každodenním životě.

 

KRYSTAL GAII
Událost zakončíme uzemněním našich snů tak, že je propojme s krystaly na posvátných místech po celé planetě. To vnese naše nejvyšší vize do krystalických mřížek Země a tímto způsobem napomůže ve zhmotnění těchto vizí.

JAK SE ZÚČASTNIT:

24 hodin před událostí obdržíte ZOOM link. V daném čase jednoduše kliknete na link. Při tomto webináři nebude zapnutá vaše kamera ani mikrofon.

KDY: 11. ledna 2022 v 19 h (událost potrvá cca 2 hodiny)

NAHRÁVKY JSOU K DISPOZICI

CENA: 18 USD

Prosím vyplňte níže uvedený formulář.

"Díky za přihlášení"

IMG-8285.jpg

SETKEJTE SE S JANEM

mezinárodně působícím duchovním a prožitkovým průvodcem, channelerem, přednášejícím a autorem knihy Probuzení vnitřního delfína.

Slyšeli jste někdy výraz: „Jdi za svým snem?“ 

Před 16 lety se začaly v Janových snech objevovat delfíni. Ne pouze jednou či dvakrát, ale každou noc.Tak začala jeho cesta, na které se setkal a často i plaval s kytovci na Havaji, Azorech (Portugalsko), Novém Zélandu, v Chorvatsku, Tongu a Austrálii.​ Pak zažil vnitřní transformaci, která navždy změnila jeho vztah ke kytovcům. Přeměnil se, změnil formu. Stal se z něj delfín!


„Bylo by možné, že všechno, o čem jste věděli, že je pravda o delfínech, je i ve vás?“


Vítejte v kráse naší multidimenzionální duše, která zahrnuje delfíny a velryby! Každý z nás nese kousek skládanky. Každý z nás v sobě nese sen, který je součástí většího snu – snu o Nové Zemi. Jak se otevírají časové kapsle, jsme zmocněni k tomu, abychom ztělesnili delfíní kvality a vyladili se na moudrost naší hvězdné Akáši – abychom spolutvořili mírumilovnou a soucitnou planetu!

Janovým snem vždy bylo, aby mohl asistovat při tomto procesu. Pod vedením kytovců channeloval mnoho nástrojů, meditací a vhledů do urychlení naší cesty.


Žije v Oregonu v USA se svou ženou a 5letou dcerkou.