Sing to the Whales Solstice Rebecca Czech.png

UDÁLOST ZDARMA
21. prosince 2021

 • Propojte se s kytovci skrze ZVUK a meditaci

 • Zvětšete kvantovou komunikaci a vedení skrze ŠIŠINKU 

 • Prozkoumejte čistý tvořivý potenciál PLAZMY, zvuku a posunu/změny šablon (se SPECIÁLNÍM HOSTEM: Rebeccou Dawson)

 • Přijměte vhledy a osobní DOWNLOAD (stažení informací)

Přidejte se k nám při tomto online kvantovém setkání:

Toto video je včetně titulků. Pokud je nevidíte, nezapomeňte si je zapnout.

PROGRAM:

 • MEDITACE: Integrace stromu duše

 • Tónování – kvantová komunikace

 • SPECIÁLNÍ HOST: Rebecca Dawson

 • Plazma a tvořivý potenciál

 • Zvuk a spolutvoření nové Země

 • Kvantový chór MEDITACE: vedení skrze šišinku

 • TÓNOVÁNÍ

 • VELRYBÍ PÍSEŇ

JAK SE ZÚČASTNIT:

24 hodin před událostí obdržíte ZOOM link. V daném čase jednoduše kliknete na link. Při tomto webináři nebude zapnutá vaše kamera ani mikrofon.

KDY: v úterý 21. prosince ve 20 h středoevropského času

K dispozici bude opět online překlad do češtiny.

VSTUP: Tato událost je ZDARMA a otevřená všem. Jednoduše zanechte níže svůj email.

"Díky za přihlášení"

IMG-8285.jpg

SETKEJTE SE S JANEM

mezinárodně působícím duchovním a prožitkovým průvodcem, channelerem, přednášejícím a autorem knihy Probuzení vnitřního delfína.

Slyšeli jste někdy výraz: „Jdi za svým snem?“ 

Před 16 lety se začaly v Janových snech objevovat delfíni. Ne pouze jednou či dvakrát, ale každou noc.Tak začala jeho cesta, na které se setkal a často i plaval s kytovci na Havaji, Azorech (Portugalsko), Novém Zélandu, v Chorvatsku, Tongu a Austrálii.​ Pak zažil vnitřní transformaci, která navždy změnila jeho vztah ke kytovcům. Přeměnil se, změnil formu. Stal se z něj delfín!


„Bylo by možné, že všechno, o čem jste věděli, že je pravda o delfínech, je i ve vás?“


Vítejte v kráse naší multidimenzionální duše, která zahrnuje delfíny a velryby! Každý z nás nese kousek skládanky. Každý z nás v sobě nese sen, který je součástí většího snu – snu o Nové Zemi. Jak se otevírají časové kapsle, jsme zmocněni k tomu, abychom ztělesnili delfíní kvality a vyladili se na moudrost naší hvězdné Akáši – abychom spolutvořili mírumilovnou a soucitnou planetu!

Janovým snem vždy bylo, aby mohl asistovat při tomto procesu. Pod vedením kytovců channeloval mnoho nástrojů, meditací a vhledů do urychlení naší cesty.


Žije v Oregonu v USA se svou ženou a 5letou dcerkou.

Screen Shot 2021-12-15 at 6.49.56 PM.png

O REBECE DAWSON

Channelerka, spisovatelka, léčitelka a vedoucí pobytových prožitků

Jmenuji se Rebecca Dawson a channeluji informace o Zemi, lidské rase a dalších planetárních systémech více než 20 let.

Má identita a pohled na svět se dramaticky změnili, když mi bylo 18 let – poté, co jsem se spontánně stala channelerkou informací a moudrosti. To opravdu nebylo součástí mého životního plánu… V té době jsem byla nadšenou studentkou architektury. A najednou takový obrat v učení – bez jakéhokoli instruktážního manuálu. A nikdo nebude povzbuzovat 18 letého člověka, aby ukončil studia a stal se channelerem… kromě božského vědomí!

 

Po dvaceti letech a tisících hodin předávání aspektů moudrosti od bytostí jako je St. Germain, Kuthumi a Serapis Bey (který se mnou byl od první události před 23 lety) nastal čas, aby tyto zdroje byly dostupnější a více přístupné. Je naším lidským vrozeným právem mít přístup ke znalostem a informacím, které nám umožní využít naše plné kapacity, poznat naše vlastní Mistrovství a přesunout se do uvědomění, že lidstvo může vytvořit svou vlastní realitu.​

 

Na mém webu naleznete všechny nejnovější informace o současném stavu lidstva a planety, mechanismech dimenzionální reality a povaze vědomí, abyste se také mohli rozpomenout na svůj vlastní potenciál, svou vlastní moudrost a začít je projevovat.​ Toto není o přežití. Je to o přihlášení se o své vlastní Mistrovství a projevení pravdy o vašich vlastních schopnostech. Toto je tvoření. To je to, k čemu jste se zrodili.

 

Toto je čas pro viditelnost. Vítejte na nové Zemi.

Screen Shot 2021-12-15 at 6.42.16 PM.png